Doç. Dr. Gülsen MERAL

Doç. Dr. Gülsen MERAL
Biyografi
1971 doğumlu ,1994 Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa tıp Fakültesinden mezun olan Gülsen Meral 1997 – 2001 Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları asistanlığı yapmış .2006 Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi başhekim yardımcılığı 2007 -2008 Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi başhekimliği , 2008-2012 Kağıthane Devlet Hastanesi Başhekimliği ,2012-2017 Kağıthane Devlet Hastanesi Yöneticiği ,2017-2019 Acıbadem Taksim Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığı yapmıştır. Yeditepe Üniversitesinden Akupunktur eğitimi almış ve halen Yeditepe Üniversitesinde Akupunktur eğitmeni olarak görev yapmaktadır.2019 senesinde çocuk hastalıkları üzerine Doçentlik Ünvanı almıştır. Gelişim Üniversitesinde 2019-2020 senesinde Nutrigenetik yükseklisans dersi, ve öğretim üyeliği olarak çalışmıştır. Birüni Üniversitesi ve Gelişim Üniversitesinde Lisans ve Yükseklisans dersleri Çocuk gelişimi üzerine Lisans ve Yükseklisans dersleri vermiş. 2019-2021 Kuzey Kıbrıs İTÜ Rektör Danışmanlığı Görevini Yüretmüş .2020 Nurtigenetik ve epigenetik derneğini kurarak .Turkiyede ilk Uluslararası Epigenetik Kongresi Başknlığını yapmıştır.

Türkiye de Epigenetikkocluk.org İngiltere de epigeneticchoaching.co.uk kurmuş ve Nutrigenetik ve epigenetik danışmalık alanında . Turkiye de Konusunda uzman Universite de görevli hocalar ile sağlık alanında çalışanlara eğitim veren bir platform kurmuştur. Nutrigenetik epigenetik platformda eğitim araştırma ve hastalara (Doktor-genetik- diyetisyen -fizyoterapist -psikolpog) mutidispliner danışmanlık verrmeğe devam etmektedir.

“Eğitim al bizle ol “solaganıyla yeni eğitimler ve hocalarımız platforma ekenmektedir. Bireysel tıp alanında başlayan çalışmaları nutrienetik ve nutrigenomik açıdan tanıtmak bilgilendirmek ve danışmalık yapmak yanında gervce amacımız holistik yaklaşımını bilim ışığında verebilmektir.
Sizler gibi değerli Üniversiteler ile işbirliği yaparak Dünyada nadir olan bu multididipliner eğitimimiz , bilgimizi ve araştırmalarımız geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı yayınları olmakla birlikte yurtdışı editörlükleri ve sayısız hakemlikleri bulunmaktadır.

Bilkent Üniversitesi Hastane Yönetimi Yükseklisansı yapmış
Türk Dil Edebiyatı lisans eğitimi
Medical Bioteknoloji doktora programına 2 sene devam etmiş
HİÇ,
SENİN AYNAN,
BEN BİLMEM EŞİM BİLİR,
HER KALP KENDİ SEVGİSİYLA YANAR,
KÜSTÜM HAYATA 5 DAKİKA MOLA adlı kitapları olmakta.
Nutrigenetik ve Epigenetik Derneği Kurucusudur.
Yeşilay Derneği ve Rumeli Derneği Üyesi
İstanbul Akupunktur Derneği üyesi
1. uluslararası epigenetik kongre başkanlığı mevcut
Epigenetik koçluk program düzenleyici ve eğitimcisi.
Akupunktur ve Epigenetik koçluğu yapmaktadır.